Katalog Tasarım ve Baskı

Kataloglar, ürünlerinizi detaylı bir şekilde tanıtabileceğiniz basılı kaynaklardır. 4 sayfadan yüzlerde hatta binlerce sayfaya kadar çıkan kataloglar, firmanızın tüm işlerini ve ürünlerini kapsayabilir.

Fotoğraf & Video Çekimi

Yeryüzündeki her nesnenin estetik yanlarını keşfedip, istekleriniz doğrultusunda kurguluyoruz. Bu alanda çekilen her bir karede yılların tecrübesini kullanılarak istenilen anı görüntülemeyi başardık.

Web Tasarım

Bundan böyle müşterilerinize günün belli saatlerinde değil 24 saat hizmet sunma imkanı sağlayalım. Rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olma amacınızı web sitenizle de devam ettirelim.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal tasarımı, bir kurumun görsel kimliğini, kullandığı bütün tasarım unsurlarına yansıtılması, görsel kimliğin temel elemanları olan amblem, logotype ve kurum renginin tasarmanmış bir sistematik içinde iki yada üç boyutlu, sabit yada hareketli iletişim ve kullanılan malzemelerine uygulanması diye tanımlayabiliriz.

Sanal Tur

Siz de işinizi, yerinizi sanal tur ile tanıtarak müşteri portföyünüzü genişletebilir, iş hacminizi arttırabilirsiniz.

Basılı Medya

Logonuzdan başlayarak sizi temsil edecek tüm basılı medya ürünlerini tasarımdan baskıya kadar üretiyoruz.

Dağıtım & PR

Hazırladığımız basılı medya ürünlerini ve promosyonları belirlediğiniz adreslere dağıtıyoruz.

Outdoor Reklam Hizmetleri

Outdoor Mecra Ve Reklam Araçlarının Planlaması, Satın Alması Ve Pazarlanması Outdoor Reklam Creative Ve Tasarımlarının Yapılması, Basılması.